0

Witajcie!

Jestem fanem Chelsea, ale nic nie mam do Barcy więc życzę zwycięstwa! Bez problemu sobie poradzicie, ostatnia wpadka w meczu nic nie znaczy! Do zobaczenie w finale Ligi Mistrzów!

Pozdrawiam fanów Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?